(@artluc i @darbro)
Jesteśmy parą od 22 lat. Jeden z nas pochodzi z Warszawy, a drugi z Buska-Zdrój. Poznaliśmy się w legendarnym klubie Paradise na warszawskiej Skrze. W 2013 wyprowadziliśmy się do Anglii, a rok temu postanowiliśmy zmienić otoczenie i obecnie mieszkamy na stałe w Hiszpanii. Z żalem przyglądamy się Polsce pod względem braku możliwości legalizacji takich związków jak nasz. Jesteśmy zaręczeni od 2015 roku i mamy nadzieję, że uda nam się jednak pobrać w naszej ojczyźnie.
