(@damian.wasacz i @heyitsmearek)
Jesteśmy razem od pół roku, natomiast czujemy, jakby nasze energie spotkały się dużo wcześniej. Wierzymy, że wszechświat nie łączy ludzi przypadkowo.
Łączy nas ciekawość do świata, głębokich rozmów i przemysleń.
W naszej codzienności są też małe rzeczy, które tworzą nasz świat: koty, roślinki i chwile spokoju tylko dla nas. Dbamy o naszą energię, wspieramy się i uczymy siebie nawzajem.
Nie jesteśmy idealni, jesteśmy prawdziwi – i to jest nasza magia.
