David i Stefan

(@iamstefun i FB: @david.wachala)

Mieszkamy w USA, poznaliśmy się przez aplikację randkową i pracujemy razem jako pielęgniarze. Nasza historia nie jest (jeszcze!) imponująco długa, ale jesteśmy ogromnie szczęśliwi i myślimy o ślubie. Niestety nie jest on możliwy w Polsce, więc pozostaje nam ślub w USA lub na Filipinach. Naszym marzeniem jest jednak, aby był on uznawany przez moją ojczyznę.