Pobraliśmy się w Niemczech, gdzie mieszkamy. Czekamy aż podobne prawa będziemy mieli w ojczystym kraju. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby legalnie zmienić nazwiska, bo mimo ślubu zawartego zgodnie z prawem w Niemczech – nie mogę przyjąć nowego nazwiska, bo dla urzędu w Polsce nasz ślub jest nieważny.
