(@flomasz_rocks)
Jesteśmy razem od 16 lat, a pobraliśmy się sześć lat temu, w naszą dziesiątą rocznicę. Nasza pierwsza randka odbyła się w Augsburgu, po kilku miesiącach rozmów na Romeo. Flo mieszkał wtedy w Norymberdze, a Tomasz w Augsburgu. Oboje kończyliśmy studia. Kiedy uzyskaliśmy dyplomy, zamieszkaliśmy razem w Norymberdze i mieszkaliśmy tam aż do zeszłego roku, gdy postanowiliśmy przenieść się na samo południe Bawarii, ponieważ obaj kochamy góry.
