Kamil i Łukasz

(@kamildyla90 i @dolcelucc)

Jesteśmy za wprowadzeniem związków partnerskich w Polsce, bo chcielibyśmy, żeby każdy był traktowany równo. Czuł się w Polsce bezpiecznie i aby wiedział, że zawierając związek partnerski z osobą, którą kocha będzie z nią w każdej chwili  bez żadnego problemu i barier.

Rodzina z przyjaciółmi stali się dla nas oazą spokoju i dzięki nim czujemy się w Polsce swobodnie w każdej sytuacji. Zawsze możemy na nich polegać. A od kiedy jesteśmy razem zmieniliśmy pogląd niejednej osoby na środowisko, którego jesteśmy częścią. Potrafimy kochać, szanować, wspierać i dawać z siebie tyle ile jesteśmy wstanie  dać. To co osiągnęliśmy już do tej pory nie było by możliwe bez nas obu, staliśmy się jednością, która jak wdech i wydech bez siebie nie potrafiłaby żyć.

Dobiegliśmy w naszym życiu do  punktu, który jeszcze z większą siła pozwoli nam jak i innym parom jednopłciowym razem iść przez życie tak jak podpowiada im serce. Jest to najwyższy czas na to by wprowadzić  związki partnerskie w Polsce. Każdy w swoim kraju  powinien być traktowany równo, czuć się swobodnie i mieć możliwość normalnego życia. Podpisaliśmy deklaracje z nadzieją na lepsze jutro, wierzymy iż w końcu osoby takie jak my zaczną w Polsce żyć normalnie.