(@kuba.buba.35 i @criswroc)
Poznaliśmy się 14 lat temu dzięki, albo przez naszych przyjaciół. Obaj pokochaliśmy Hiszpanię i to tam 2 lata temu nastąpiły oświadczyny. Ale to jednak w Polsce chcielibyśmy zalegalizować nasz związek. Akt notarialny już mamy. Ale czekamy na więcej, aż do równości małżeńskiej!
