(@lukaszandkuba)
Parą jesteśmy od 13lat, poznaliśmy się…w pracy😝 i zaiskrzyło. Troska o siebie nawzajem, zaufanie i wspólne spędzanie każdej chwili to Nasz Piękny Świat. Ciągle słyszymy wokół, że miłość jest najważniejsza – dlaczego więc jest nam odmawiana przez decydentów, którzy uzurpują sobie wyłączne prawo do podejmowania decyzji w tej kwestii. To co zbudowaliśmy przez te lata możemy z dnia na dzień stracić, dlatego tak ważna jest ustawa abyśmy mogli normalnie żyć jak całe społeczeństwo i czuć się bezpiecznie. Chcemy prawa do siebie samych.
