(@no_words93 i @mateo3z)
Życie często bywa przewrotne i nieprzewidywalne. Można w życiu stracić wiele, ale mając siebie nigdy żaden z nas nie powie: „straciłem wszystko, bo wszystko co mam to Ty”.
Nasze słowa są skutkiem trudnych przeżyć i trudnego początku, ale warto było iść tyle pod górę, wspólnie. Dzięki temu teraz możemy razem podziwiać te same widoki. Warto walczyć o siebie.
