Michał i Tomek

(@michalmaksymilianluczkowiec)

Poznaliśmy się 2 lata temu w bardzo niecodziennych okolicznościach, żaden z nas nie szukał związku, a każdy miał wieloletni bagaż niekoniecznie najlepszych doświadczeń. Mimo tego coś zaiskrzyło. Mieszkamy razem, mamy wspólne plany i marzenia, budujemy wspólny dom – kochamy się i wierzymy tak trwać po koniec dni.

Jesteśmy za związkami partnerskimi, bo miłość nie zna płci. Skoro decydujesz się oddać siebie i spędzić z nim resztę życia, proszę miejmy wszyscy takie same prawa do wszystkiego. Miłość zawsze wygrywa.