(@busz_patryk i @mr.vvik)
Jesteśmy polsko-ukraińską parą chłopaków prowadzących wspólne życie już od ponad roku. Nasza miłość to nieustające pasmo przygód i niezapomnianych, wspólnie spędzonych chwil. Mamy wspaniałą rodzinę i wsparcie naszych bliskich. Pracujemy i rozwijamy się w sferze zawodowej, tym samym planujemy wspólne inwestycje.
Chcemy zwiedzić tyle krajów na ile starczy nam życia i rozweselić siebie nawzajem na ile wystarczy nam sił. Nie wyobrażamy sobie codzienności bez swojej obecności.
Czekamy na związki partnerskie aby nie musieć martwić się o jutro. To nie tylko kwestia rozliczania się czy dostępu do informacji medycznej ale też poczucie bezpieczeństwa i przynależności. W świetle prawa jesteśmy dla siebie obcymi osobami przez co musimy razem mierzyć się z urzędową codziennością. Szczególnie co do pobytu Viktora poza krajem ogarniętym wojną. Nasza historia to nie tylko obawy o codzienność ale i o wspólną przyszłość naszą i naszej rodziny.
