(@paweldomzal2020)
19 Maja 2025 roku Andrii Nor i Paweł Domżał zawarliśmy związek małżeński w przepięknej Holandii w mieście GOES. Mój mąż Andrii pochodzi z Ukrainy , poznaliśmy się w Polsce czekaliśmy kilka lat aż polskie władze pójdą w końcu po rozum do głowy i pozwolą takim osobą jak my wziąć legalnie ślub.
Nie doczekaliśmy się tego o wyjechaliśmy do Holandii. Jak by mało tego wszystkiego było to nawet w pracy byliśmy źle traktowani z powodu, że kochamy siebie na wzajem , niestety Polska to chory kraj!!! Apelujemy do obecnych władz i przyszłych, aby się w końcu obudziły ze snu zimowego i dały nam prawa takie same jak w związkach heteroseksualnych! Ja i Andrii mówimy stanowcze NIE dla takiego RZĄDU, który ma mas gdzieś i nie traktuje nas poważnie. Musieliśmy uciekać ze swoich krajów, żeby być szczęśliwi. To jest bardzo przykre dla nas obu, ale nie żałujemy jesteśmy bardzo szczęśliwi. MIŁOŚĆ ZWYCIĘŻY WSZYSTKO.
