(@piccione_pl)
5 października minęło nam 12 lat razem. W listopadzie minie nam 10 lat, kiedy prowadzimy wspólny biznes jakim jest nasza restauracja. Różne charaktery, różne temperamenty, ale tworzymy wspólną całość. Przeszliśmy wzloty i upadki jak to w związku ale wszystko przetrwaliśmy razem idąc przez życie trzymając się za rękę. Mamy wiele marzeń ale jednym z nich jest możliwość zalegalizowania naszego związku w naszym kraju. Oczywiście „ustawa o wspólnym pożyciu” jest kamieniem milowym dla nas, liczymy że doczekamy związków partnerskich ale póki co cieszmy się tym co mamy. Notariusza zaprosimy na ślub humanistyczny, a nazwisko zmieniliśmy na dwuczłonowe już 4 lata temu – trafiliśmy na świetną Panią Naczelnik Urzędu Cywilnego, która zrobiła razem z nami na złość Kaczyńskiemu:)
