(@rufus.89 i @ksbczak)
Wcześniej wierzyliśmy, że coś się w tym kraju zmienia. Dziś czujemy przede wszystkim złość i rozczarowanie. Jesteśmy coraz bardziej zbulwersowani tym, że wciąż żyjemy w państwie, które nas nie widzi i nie chce widzieć.
Mamy wrażenie, że wszyscy politycy nas oszukali – nie ma już na kogo głosować.
Coraz częściej łapiemy się na myśli, że skoro dla tego kraju jesteśmy niewidzialni, to po co mamy w ogóle płacić podatki i utrzymywać system, który nas konsekwentnie ignoruje?
