Rafał i Piotr

(@rafi_andersen)

Jesteśmy razem od 16 lat i przez lata czekaliśmy, aż w Polsce będzie możliwa legalizacja naszego związku. To się nie wydarzyło, zrobiliśmy ślub humanistyczny z weselem w Polsce, a formalnie pobraliśmy się legalnie w Szwecji i to był dla nas ogromnie ważny moment. Teraz mieszkamy w Skandynawii i budujemy tu spokojne życie po swojemu.