Katarzyna Wróblewska i Justyna Owczarek

(@wroblewska_katarzynaa)

Jesteśmy za wprowadzeniem związków partnerskich w Polsce, bo każdy powinien mieć możliwość uregulowania prawnie swojej relacji z drugą osobą, co daje pewne ułatwienia w codziennym życiu. W naszej opinii wprowadzenie związków partnerskich dla par jednopłciowych pomoże w uświadamianiu społeczeństwa, że miłość to dobro bez względu na płeć osoby, którą się ją obdarza-w myśl zasady „love always and in all ways”

Obie pochodzimy z małego miasteczka w województwie zachodniopomorskim, nasza wspólna przygoda rozpoczęła się 6 lat temu, chociaż całe życie nasze ścieżki się niekiedy przecinały. Ale to właśnie 6 lat temu pewnego wrześniowego wieczoru szczęśliwy splot zdarzeń sprawił, że wkroczyłyśmy nawzajem w swoje życie i od tej pory nie wyobrażamy go sobie z nikim innym. 

Katarzyna jest zawodniczką MMA, a w wolnych chwilach gra w szachy, Justyna ukończyła pedagogikę, a wolne chwile zajmuje jej dobra książka. Łączy nas zamiłowanie do rozwiązywania kryminalnych zagadek no i uczucie, które odmieniło nasze życie!