Magda i Oliwia

(@oxa22 i @mrs.ideology)

Jesteśmy razem już prawie rok. Poznałyśmy się na imprezie dla kobiet , gdzie Olivia prezentowała swoją sztukę. Poszłyśmy razem na naszą pierwsza Paradę Równości w czerwcu 2023 roku w Warszawie. Od tamtej pory jesteśmy nierozłączne. Jesteśmy różne, ale przeciwieństwa się przyciągają i mimo różnic łączy nas wiele i wyznajemy podobne wartości. Mieszkamy razem. Mamy wspólne konto w banku. Pierwsze zaręczyny już za nami , drugie lada moment. Wychowujemy wspólnie Kota , w przyszłości planujemy adoptować dziecko.

Marzy nam się ślub. Chcemy żyć w kraju , w którym pobyty w szpitalu, trzymanie się za rękę w miejscu publicznym , adopcje , czy właśnie ślub będą możliwe i bezproblemowe dla takich par , jak my – kochających, wyrozumiałych, szanujących i słuchających siebie , dbających o siebie nawzajem , wspierających się i dopingujących. Możliwość zawarcia związku małżeńskiego tutaj w Polsce, gdzie się urodziłyśmy i są obok nasi bliscy , będzie zapieczętowaniem naszej miłości i spełnieniem marzeń.

Jesteśmy za wprowadzeniem związków partnerskich w Polsce , bo chcemy mieć takie same prawa jak osoby heteroseksualne , bez obaw chodzić za rękę , bez problemów wziąć ślub i kochać się BEZ GRANIC.