Monika i Ewelina

(@szakajki)

Jesteśmy razem od 4 lat. Kochamy naturę, zwierzęta, podróże, a najbardziej siebie. Zwiedziłyśmy przez ten czas 15 krajów i spełniłyśmy niezliczoną ilość marzeń. To najpiękniejsze lata naszych żyć. Od roku jesteśmy zaręczone i pragniemy spełnić kolejne marzenie jakim jest ślub. Cały czas wierzymy, że będziemy mogły wziąć go w Polsce.