Szymon i Lode

(@abramwhat i @lodev)

Jesteśmy Szymon i Lode. Razem tworzymy polsko-belgijską parę Już prawie 4 lata.

Miłość nie krzywdzi. Miłość to szlachetne uczucie i powinno być z należytym szacunkiem traktowane wszędzie, niezależnie od płci, orientacji czy… różnicy wieku.

Mieszkamy w Belgii i jesteśmy tu traktowani na równi ze wszystkimi mając prawo do ślubu, tworzenia rodziny, a nawet adopcji.

Tego samego chcieliśmy w Polsce – poczucia bezpieczeństwa, przynależności, szacunku oraz równości.